Tassid

Vaagnad, kausid, taldrikud

Vaasid, kannud

Toosid

Muud Tooted

Töötoad

0
0,00  0 toodet

Ostukorvis ei ole tooteid.

Meeldejäävad töötoad peredele, ettevõtetele ja sõpruskondadele

Parima savitöötoa eduelamuse tagab hea ja hooliv juhendaja ning inspireeriv ja toetav keskkond. Oleme loonud meistrikoja, kuhu sa saad tulla eratöötuppa suure kollektiiviga, sõpruskonnaga või hoopis perega. Avalikud töötoad on sobilikud ka üksi osalemiseks. 
Kõik eratöötoad ehitame ülesse vastavalt tellija soovidele.

Iga külastus olgu sama erakordne kui esimene

Kõik TaevaniMaani elamusüritused ja töötoad on külaliste jaoks ainulaadselt üles seatud ning dekoreeritud lähtudes sündmuse teemast. Meie jaoks on oluline individuaalne lähenemine ning elamuse pakkumine, sest viibime kiirustamise ajastul, kus kõik justkui tuhiseb tuisuna mööda, kuid TaevaniMaani meistrikojas lubame aja peatuma.

Käte vahel tehtud ja südamega voolitud

Kõik meie tooted on valmistatud suure armastuse ja täpsusega, lähtudes mugavusest ja kantud ilust.
TaevaniMaani meistrid on kui keraamikamaailma rätsepad, kes kasutavad oma igapäevatöös täpseid lõikeid ja keerukaid jooniseid, et tuua teieni kaunilt kordumatu tarbekeraamika. Meiega võite kindel olla meeldivas kogemuses ning võrratus kvaliteedis.  

Töötoad nii suurtele kui väikestele

Parima savitöötoa elamuse tagab hea ja hooliv juhendaja ning loovust toetav ja inspireeriv keskkond - kõik see saab kokku TaevaniMaani meistrikojas. Meie töötubade juhendajad on oma ala praktiseerijad ning tõelised meistrid. Mängleva kergusega antakse edasi praktilisi oskusi ja väärtuslikke teadmisi. Ole kohal või ole kohal!

Ei leidnud endale sobivat töötuba?

Saatke meile päring ja leiame kõiki rõõmustava lahenduse.

Liituge meie uudiskirjaga

© Copyright Taevanimaani.ee 2022. All Rights reserved.
menu-circle