Meist

Käte vahel tehtud ja südamega voolitud

Kõik meie tooted on valmistatud suure armastuse ja täpsusega, lähtudes mugavusest ja kantud ilust.
TaevaniMaani meistrid on kui keraamikamaailma rätsepad, kes kasutavad oma igapäevatöös täpseid lõikeid ja keerukaid jooniseid, et tuua teieni kaunilt kordumatu tarbekeraamika. Meiega võite kindel olla meeldivas kogemuses ning võrratus kvaliteedis.

Töötoad nii suurtele kui väikestele

Parima savitöötoa elamuse tagab hea ja hooliv juhendaja ning loovust toetav ja inspireeriv keskkond – kõik see saab kokku TaevaniMaani meistrikojas. Meie töötubade juhendajad on oma ala praktiseerijad ning tõelised meistrid. Mängleva kergusega antakse edasi praktilisi oskusi ja väärtuslikke teadmisi. Ole kohal või ole kohal!

Iga külastus olgu sama erakordne kui esimene

Kõik TaevaniMaani elamusüritused ja töötoad on külaliste jaoks ainulaadselt üles seatud ning dekoreeritud lähtudes sündmuse teemast. Meie jaoks on oluline individuaalne lähenemine ning elamuse pakkumine, sest viibime kiirustamise ajastul, kus kõik justkui tuhiseb tuisuna mööda, kuid TaevaniMaani meistrikojas lubame aja peatuma.

Meeskond

Maria

Maria on TaevaniMaani brändi looja, tuksuv süda ja kutseline keraamik. Maria energia sütitab isegi eestlase ja paneb ta uskuma, et meie elamegi Alice imedemaal. Kui kõik on korraldatud võib ta magada orkestri kõrval, trallivate laste keskel või püsti seistes toa nurgas. Ta armastab detaile, kompositsiooni, julgeid väljakutseid ja muidugi värve, värve, värve. Otsekui kõrgmoodi luues kombib Maria keraamika piire.

Ene

Ene armas hing on TaevaniMaani pere kõige tulisem moosi-kompoti-mahlakeetja ning tõeline suusahunt. Ene on meil savilõigete rätsep ja andekas jooniste looja. Kõik ebamaine, mis Taevanimaani katuse all välja mõeldakse, sünnib Ene loodud lõigete abil. Ta ei armasta öelda “ei” ehk ta on alati nõus kaasa mõtlema veelgi suuremalt, uhkemalt ja julgemalt. Kõik TaevaniMaani filigraanne täpsus ja keerukamad tööd tulevad Ene käte vahelt.